شما اینجا هستید: خانه / آدم های موفق / آشنایی بیشتر با محمد رضا شعبانعلی استاد فن بیان
آشنایی بیشتر با محمد رضا شعبانعلی استاد فن بیان

آشنایی بیشتر با محمد رضا شعبانعلی استاد فن بیان

در وصف این آدم هر چی بگم کم گفتم.محمد رضا شعبانعلی.استاد دانشگاه شریف.رتبه ۱ کنکور کارشناسی ارشد.ی استاد با مرام و واقعا دوست داشتنی.توصیه اکید میکنم با وبسایتش آشنا بشید هم میتونید مجانی استفاده کنید و هم با خرید اکانت.این سایت اصلی خودشان می باشد.

اینم توضیحات خودشون

رزومه کاری من

من، محمدرضا شعبانعلی، متولد سال ۱۳۵۸ هستم.

سال ۱۳۷۶ از دبیرستان البرز فارغ التحصیل شده و همان سال در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف به ادامه تحصیل پرداخته ام.

همزمان با تحصیل، به عنوان نماینده فنی – بازرگانی شرکتهای مختلف اروپایی در ایران و خاورمیانه فعالیت نموده و در سال ۱۳۸۴ با رتبه نخست، وارد رشته MBA دانشکده مدیریت دانشگاه صنعتی شریف شدم.

طی این سالها جدای از فعالیت تجاری و بازرگانی و صنعتی، به فعالیت علمی و آموزشی نیز پرداخته ام که از جمله آنها می‌توان به تالیف کتب متعدد و انتشار مقالات مختلف اشاره نمود.

کتابهای فنون مذاکره، ۵۳ اصل در مذاکره، تصمیم گیری، مدیریت انسانها، پیش بینی قیمت سهام در بورس به روش تحلیل تکنیکال، روش المان محدود و … از جمله تالیفات و ترجمه‌های اینجانب بوده و جدا از برنامه های رادیویی و تلویزیونی، نوشته‌های متعددی نیز در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، در روزنامه ها و فضای مجازی منتشر گردیده است.

در این قسمت نام برخی از  سازمانها، موسسه ها،شبکه ها و شرکت هایی که افتخار همکاری، مشاوره و آموزش آنان را داشته ام، ذکر کرده ام. ضمن عذرخواهی از سایر دوستانی  که خدمتشان بوده ام اما لوگو و نام آنها در این بخش ذکر نشده است خواهشمندم در صورت تمایل، لوگوی خود را به آدرس info@shabanali.com  ارسال کنند.

 

درباره ی میلاد

همین که میبینم میای اینجا کلی انرژی میگیری ی دنیا برام ارزش داره رفیق.امیدوارم هر روزت قشنگتر از دیروزت باشه. ی روزی تصمیم گرفتیم خودمون ُ ی تغییر اساسی بدیم این شد که با حمید عزیز هماهنگ کردم که بیام اینجا بنویسم.اینجا همه چی رایگانه و خواهد ماند.مخلص همتون . این عکس پروفایل ما هم مال steve gleason هستش اینم سایتش http://www.teamgleason.org/ الگوی زندگیم هم John Forbes Nash هستش و خواهد ماند.

۲ دیدگاه

  1. خوندم احمد جان .استاد شعبانعلی تک ِ تک ِ.

  2. سلام میلاد جان یه مقاله خوب از مهندس شعبانعلی پیدا کردم که موضوعش بی ارتباط با سایت شما نیست و خواندنش خالی از لطف نیست: http://www.asriran.com/fa/news/354760/%D8%AA%D9%84%D9%86%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85-%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D9%87%D9%85-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85
    ماشالله هر وقت میام سایتت یه مطلب کاربردی و جالب جدید میزاری.موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !