شما اینجا هستید: خانه / تند خوانی / معرفی کتاب مهارت هاي تندخواني
معرفی کتاب مهارت هاي تندخواني

معرفی کتاب مهارت هاي تندخواني

سرعت كتاب‌خواني خود را دو برابر و يا حتي چهار برابر كنيد. دقيقا در همين لحظه مقدار گسترده‌اي از اطلاعات در حال توليد و انتقال به سراسر دنياست. مقدار اين اطلاعات هر سال ميليون‌ها برابر بيشتر از اطلاعات هر كتاب است كه تا كنون به چاپ رسيده است.

براي موفق شدن در اين عصر انفجار اطلاعات، به مهارت‌هايي نياز داريم كه بتوانيم با استفاده از آنها مقدار زيادي از اطلاعات را به سرعت جذب كنيم. اين كتاب روش كتاب‌خواني شما را براي هميشه دگرگون خواهد كرد.۵۰ سال تمرين و تحقيق توني بوزان در زمينه تندخواني، تكنيك‌هاي بنيادين كتاب ‌خواندن را به شما عرضه مي‌دارد. تكنيك‌هايي كه بعضي از سريع‌ترين تندخوان‌هاي جهان از جمله قهرمان فعلي مسابقات تندخواني جهان را بوجود آورده است. با به‌كارگيري اين تكنيك‌ها نه تنها سرعت خواندن شما به طرز چشمگيري افزايش مي‌يابد، بلكه سريع‌تر و خلاقانه‌تر نيز فكر خواهيد كرد و حافظه‌تان قوي‌تر خواهد شد.نكاتي كه توني بازان در اين كتاب مطرح مي سازد، نحوه همكاري ميان چشم و مغز در دريافت و ذخيره سازي اطلاعات را نشان مي دهد و تكنيك ها و تمريناتي كاربردي در اين زمينه ارائه مي كند كه مي توان مستقيما از آنها استفاده كرد.

نويسنده: توني بوزان
مترجم: بهناز پياده
ناشر: پندار
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: ۳۳۶

درباره ی میلاد

همین که میبینم میای اینجا کلی انرژی میگیری ی دنیا برام ارزش داره رفیق.امیدوارم هر روزت قشنگتر از دیروزت باشه. ی روزی تصمیم گرفتیم خودمون ُ ی تغییر اساسی بدیم این شد که با حمید عزیز هماهنگ کردم که بیام اینجا بنویسم.اینجا همه چی رایگانه و خواهد ماند.مخلص همتون . این عکس پروفایل ما هم مال steve gleason هستش اینم سایتش http://www.teamgleason.org/ الگوی زندگیم هم John Forbes Nash هستش و خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !