شما اینجا هستید: خانه / تندرستی / معرفی کتاب خنديدن دليل نمي‌خواهد ( دکتر مادان کاتاریا ) پدر یوگا خنده دنیا
معرفی کتاب خنديدن دليل نمي‌خواهد ( دکتر مادان کاتاریا ) پدر یوگا خنده دنیا

معرفی کتاب خنديدن دليل نمي‌خواهد ( دکتر مادان کاتاریا ) پدر یوگا خنده دنیا

خندیدن دلیل نمی خواهد

 

باشگاه خنده تلاشی است برای برانگیختن مردم به انتخاب راه شاد وخندان زیستن . تنها راه برای قدر شناسی هستی گرانقدری که به ما ارزانی شده راه خنده است . در جایی که آن نیروی الهی که به ما هستی بخشیده هر لحظه مراقب ماست نگرانی و غم کاملا بیهوده و بیجاست .

خنده نیروی بیکرانی در خود نهفته دارد . اگر این گونه نبود خداوند آن را به گل سرسبد آفرینش خود , انسان ارزانی نمی داشت همه از نیروی بی کران خنده آگاهند اما کمتر کسی آن را در زندگی خود به کار میگیرد .

 

حس شوخ طبعی برای خندیدن کافی نیست

 

لطیفه گفتن نمیتواند هر روز ما را به خندیدن وا دارد و حس شوخ طبعی نیز در خورجین همه کس یافت نمیشود . پرسش یک میلیون دلاری این است : ” چگونه بخندیم و چه کسی ما را خواهد خنداند؟ ” در این زمینه یک انقلاب بزرگ روی داده است  دکتر مادان کاتاریا پزشک هندی ساکن بمبئی شیوه نوینی برای خندیدن ابداع کرده است یک گروه گرد هم می آیند و با تکنیکهای یوگای خنده میخندند .

 

نام: خنديدن دليل نمي‌خواهد!
نويسنده: دكتر مادان كاتاريا
برگرداننده: مجيد پزشكي
ناشر: انتشارات نسل نوانديش
تلفن: ۹ ـ۸۸۹۴۲۲۴۷
اين كتاب ۳۵۸ صفحه‌اي مصور رنگي و سياه و سفيد داراي ۲۸ فصل است كه در آن اصول، مفاهيم و تكنيك‌هاي يوگاي خنده توضيح داده شده است. اين كتاب را مي‌توانيد از كتاب‌فروشي‌هاي معتبر يا از انتشارات نسل نوانديش خريداري كنيد.

 

درباره ی میلاد

همین که میبینم میای اینجا کلی انرژی میگیری ی دنیا برام ارزش داره رفیق.امیدوارم هر روزت قشنگتر از دیروزت باشه. ی روزی تصمیم گرفتیم خودمون ُ ی تغییر اساسی بدیم این شد که با حمید عزیز هماهنگ کردم که بیام اینجا بنویسم.اینجا همه چی رایگانه و خواهد ماند.مخلص همتون . این عکس پروفایل ما هم مال steve gleason هستش اینم سایتش http://www.teamgleason.org/ الگوی زندگیم هم John Forbes Nash هستش و خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !