شما اینجا هستید: خانه / تندرستی / معرفی کتاب خواب و بی خوابی
معرفی کتاب خواب و بی خوابی

معرفی کتاب خواب و بی خوابی

بی خوابی برای همه ی انسان ها اتفاق می افتد مهم نحوه برخورد منطقی با این موضوع هستش. توی این کتاب به طور مفصل راجع به همه ی موضوعات خواب صحبت شده.

 

در این کتاب دکتر پیتر هاری یکی از پیشگامان پژوهش در زمینه ی بی خوابی روش های تازه و موثرش را برای غلبه بر اختلالات خواب با شما درمیان می گذارد.

او بیش از آنکه نکاتی اجمالی درباره ی موضوع با شما درمیان بگذارد، به شما می آموزد که چگونه در خصوص خواب درمانگر خود باشید و بتوانید به ریشه ی مساله ی خود برسید و بی نیاز از دارو با مشکل خود برخورد نمایید.

فهرست مطالب:
• بسیاری رنج می برند، اما معدودی درمان می شوند
• واقعیتهایی درباره خواب
• بی خوابی شما از چه نوعیست؟
• تهیه برگه گزارش خواب
• چند اقدام ضروری برای بی خوابی

•روش های آرمیدگی برای خواب

انتشارات مثلث

درباره ی میلاد

همین که میبینم میای اینجا کلی انرژی میگیری ی دنیا برام ارزش داره رفیق.امیدوارم هر روزت قشنگتر از دیروزت باشه. ی روزی تصمیم گرفتیم خودمون ُ ی تغییر اساسی بدیم این شد که با حمید عزیز هماهنگ کردم که بیام اینجا بنویسم.اینجا همه چی رایگانه و خواهد ماند.مخلص همتون . این عکس پروفایل ما هم مال steve gleason هستش اینم سایتش http://www.teamgleason.org/ الگوی زندگیم هم John Forbes Nash هستش و خواهد ماند.

۲ دیدگاه

  1. این کتاب بسیار جامع و عالی می باشد. در ضمن می توانید از تکنیک جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید.در ضمن تجسم خلاق هم می تواند بسیار بهتون کمک کنه.اگه کمک بیشتری خواستین من در خدمتم

  2. این کتاب میتونه برای کاهش خواب هم موثر باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !