شما اینجا هستید: خانه / آموزش زبان / دانلود Duolingo اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی برای اندروید
دانلود Duolingo اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی برای اندروید

دانلود Duolingo اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی برای اندروید

این اپلیکیشن همه ی زبان های رایج ُ یاد میدهد جز انگلیسی.

در طول هر درس ابتدا از تصاویر برای یادگیری کلمات جدید استفاده می شود و در ادامه آنقدر آن کلمات در قالب تمرین های مختلف تکرار می شوند تا ملکه ذهن تان شوند. دولینگو هربار کلمات را بیان می کند تا تلفظ آنها به گوش شما آشنا شود و به خوبی بتوانید به زبان بیاوریدشان.

در حین تمرین از شما خواسته می شود تا کلمات آموزش داده شده را به انگلیسی ترجمه کنید، آنها را تلفظ کنید، در جملات انگلیسی مورد استفاده قرار دهید و آنچه را که برنامه بیان می کند، تایپ نمایید. این روش ها در دروس آنقدر تکرار می شوند تا کلمات جدید به خوبی برای کاربر جا بیفتند.دولینگو ساختاری اجتماعی نیز دارد و شما از طریق آن می توانید لذت یادگیری را در کنار دوستانتان تجربه می کنید. در این بخش این امکان را دارید تا پیشرفت دوستانتان را مشاهده نمایید و امتیاز روزانه آنها را با خود مقایسه کنید.دولینگو علاوه بر اپلیکیشن موبایل، از سرویس تحت وب نیز برخوردار است و کاربران با ایجاد حساب کاربری می توانند، درس های خود را در کامپیوتر هم دنبال کنند. در صورت تمایل به استفاده از این سرویس می توانید به سایت این مجموعه مراجعه نمایید و از خدمات کاملا رایگان آن بهره ببرید.
برای دانلود لطفا کلیک بفرمایید

درباره ی میلاد

همین که میبینم میای اینجا کلی انرژی میگیری ی دنیا برام ارزش داره رفیق.امیدوارم هر روزت قشنگتر از دیروزت باشه. ی روزی تصمیم گرفتیم خودمون ُ ی تغییر اساسی بدیم این شد که با حمید عزیز هماهنگ کردم که بیام اینجا بنویسم.اینجا همه چی رایگانه و خواهد ماند.مخلص همتون . این عکس پروفایل ما هم مال steve gleason هستش اینم سایتش http://www.teamgleason.org/ الگوی زندگیم هم John Forbes Nash هستش و خواهد ماند.

۲ دیدگاه

  1. به احتمال زیاد ورژن گوشی اندروید شما قدیمیه

  2. نصب نمیشه می نویسه مشکل در نجزیه وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !