شما اینجا هستید: خانه / آدم های موفق / علیرضا جهانبخش در ۱۷ سالگی چه در سر داشت؟ (عکس)
علیرضا جهانبخش در ۱۷ سالگی چه در سر داشت؟ (عکس)

علیرضا جهانبخش در ۱۷ سالگی چه در سر داشت؟ (عکس)

به مناسبت موفقیت های فراوان علیرضا جهانبخش این تاپیک ُ اختصاص دادم به این فوتبالیست دوست داشتنی.دفتر برنامه ریزی واقعا عالیه و اینکه آدم با خودش صادق باشه و نقاط ضعف و نقاط قوتش ُ داخلش بنویسه یکی از بهترین تکنیک ها برای پیشرفته.

علیرضا جهانبخش را تیمهای برتر هلند نشانه گرفته اند. او حالا سری بین سرها پیدا کرده و در سرزمین لاله ها برای خود به بازیکنی تاثیرگذار تبدیل شده است.

به گزارش “ورزش سه” نایمخن از حضور جهانبخش خوشحال است و البته علاقمند به ادامه همکاری با او. از جهانبخش اما خاطراتی جالب هم در دست است: نوشته هایی از دوران حضورش در تیم ملی جوانان.

اکبر محمدی از او و سایر بازیکنان تیمش می خواست تا بعد از هر بازی، نقاط ضعف و قوت خود را آنالیز کنند و با دست خط خودشان تحویلش بدهند. همین روش کاری که از سوی محمدی مورد استفاده قرار می گرفت در شکوفایی استعداد جهانبخش در هلند و تیم ملی نقش بسزایی ایفا کرد.

خواندن آن نوشته ها می تواند جالب باشد. بخصوص اینکه با دست خط بهترین بازیکن ژوپیلر لیگ است و البته مربوط به حدود ۴،۳ سال قبل.

01029099 01029100 01029101 01029102

درباره ی میلاد

همین که میبینم میای اینجا کلی انرژی میگیری ی دنیا برام ارزش داره رفیق.امیدوارم هر روزت قشنگتر از دیروزت باشه. ی روزی تصمیم گرفتیم خودمون ُ ی تغییر اساسی بدیم این شد که با حمید عزیز هماهنگ کردم که بیام اینجا بنویسم.اینجا همه چی رایگانه و خواهد ماند.مخلص همتون . این عکس پروفایل ما هم مال steve gleason هستش اینم سایتش http://www.teamgleason.org/ الگوی زندگیم هم John Forbes Nash هستش و خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !