شما اینجا هستید: خانه / آدم های موفق / معرفی فیلم ذهن زیبا ( زندگینامه پروفسور جان نش Prof John Nash )
معرفی فیلم ذهن زیبا ( زندگینامه پروفسور جان نش Prof John Nash )

معرفی فیلم ذهن زیبا ( زندگینامه پروفسور جان نش Prof John Nash )

تاثیری که این فیلم در زندگی من داشت واقعا حیرت انگیز بود.خط بطلانی بود بر تموم افکار های مزخرفی که راجع به مغز شنیده بودم.نابغه ای که یک عمر میجنگه با یک بیماری مهلک توهمی و بعدش جایزه نوبل می گیره.همیشه هم میگم هر سنی و هر جا که هستین می تونید پیشرفت های فوق العاده ای بکنید.در آینده ای نزدیک براتون در مورد خیلی از این افراد خواهم نوشت.پیشنهاد می کنم حتما ببینید. فیلم پر از صحنه های تکان دهنده هستش.برای دانلود قسمتی از فیلم لطفا کلیک بفرمایید.جان نش در سن ۲۲ سالگی دکترا ریاضیاتش ُ میگیره.نابغه ای که کوه اراده بود.پروفسور جان نش در سن ۸۶ سالگی فوت کرد.

کتاب یک ذهن زیبا به نویسندگی سیلویا ناسار در ایران توسط چندین انتشارات ترجمه شده است.کتاب به مراتب خیلی دقیق تر به زندگی این نابغه پرداخته است

درباره ی میلاد

همین که میبینم میای اینجا کلی انرژی میگیری ی دنیا برام ارزش داره رفیق.امیدوارم هر روزت قشنگتر از دیروزت باشه. ی روزی تصمیم گرفتیم خودمون ُ ی تغییر اساسی بدیم این شد که با حمید عزیز هماهنگ کردم که بیام اینجا بنویسم.اینجا همه چی رایگانه و خواهد ماند.مخلص همتون . این عکس پروفایل ما هم مال steve gleason هستش اینم سایتش http://www.teamgleason.org/ الگوی زندگیم هم John Forbes Nash هستش و خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !