شما اینجا هستید: خانه / کسب و کار / ۵ کاری که افراد موفق قبل از صبحانه انجام میدهند
۵ کاری که افراد موفق قبل از صبحانه انجام میدهند

۵ کاری که افراد موفق قبل از صبحانه انجام میدهند

ترک خواب شیرین صبح در روزهای کاری یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا است؛ آن هم در زمانه‌ای که اغلب افراد حتی اگر بخواهند هم نمی‌توانند شب‌ها زود بخوابند! بنابراین وقتی صبح بیدار می‌شویم، زمان‌مان این‌قدر محدود است که باید برای آماده شدن مدام به این سو و آن سوی خانه بدویم!

افراد موفق هم اگر چه دچار همین مشکل جدی هستند؛ اما تلاش می‌کنند وقتی صبح‌ها از خواب بیدار می‌شوند حتما چند کار را در منزل یا مسیر محل کار انجام دهند. کارهایی که می‌توانند روی داشتن یک روز پرانرژی و موفق تأثیر به‌سزایی داشته باشند.
پنج کاری که افراد موفق در ابتدای روز انجام می‌دهند عبارتند از:
۱- فکر کردن به رؤیاها و آرزوها: صبح اول وقت زمانی که هنوز خواب از سرمان نپریده است و در عین حال ذهن مان پس از استراحت نسبی، دوباره راه‌اندازی شده زمان مناسبی است که به رؤیاها و آرزوهای‌مان و این‌که می‌شود و می‌توانیم فکر کنیم!
۲- بررسی اخبار روز: به‌عنوان یک متخصص حرفه‌ای لازم است از آخرین اخبار جهان و کشور که به حوزه‌ی کاری‌تان یا حوزه‌های مورد علاقه‌تان مربوط است باخبر شوید.
۳- بررسی و ارسال ایمیل‌ها: خوب است در ابتدای روز ایمیل‌های دریافتی در شبانه‌روز گذشته را بررسی کنید، موارد غیرضروری را پاک کنید و به ایمیل‌های ضروری پاسخ بدهید.
۴- تعیین اولویت‌های روز: در هر روز کاری باید به اهداف مشخصی دست یابیم و وظایف معینی را انجام دهیم. در عین حال همیشه کارهایی هست که از زمان‌بندی‌شان عقب هستند. کارهای روتین را هم نباید فراموش کرد! اما با توجه به محدود بودن زمان در دسترس، بهتر است در ابتدای روز سه اولویت کاری روزمان را تعیین کنیم.
۵- انرژی دادن و گرفتن: صبح را با لبخند به اعضای خانواده و دوستان‌ و همکاران‌تان شروع کنید. مطمئن باشید روز متفاوتی خواهید داشت!
حالا وقت صرف صبحانه است …

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !