شما اینجا هستید: خانه / متفرقه / برملا شدن راز شخصیت هنگام دست دادن ! (قسمت دوم)

برملا شدن راز شخصیت هنگام دست دادن ! (قسمت دوم)

۱۱- فردی که دست خود را خوب وکامل در دست شما قرار می دهد :
این شخص خیلی مهربان ،دلجو ویاری کننده است ودوست دارد که دیگران هم با او همین طوررفتار کنند. دوست ندارد به کسی محتاج باشد وازخود انتظارات زیادی دارد . این شخص درزندگی ،روش خویش را درپیش می گیرد.
۱۲- فردی که درهنگام دست دادن به اطراف نگاه می کند :
اودلش نمی خواهد خودش رابه کسی تحمیل کند یا به کسی وابسته شود. به همین دلیل تنهایی را ترجیح می دهد. این شخص احساس کمبود کرده ودرزندگی، با راه وروشی که خود دوست دارد، پیش می رود.
۱۳- فردی که خیلی نزدیک می ایستد ودست می دهد :
اودوست دارد که یک دوستی پایدار همراه با وابستگی ایجاد کند. این شخص علاقه مند به داشتن روابط شخصی واحساسی با دیگران است واین رابطه راخیلی  زود دربین افراد وخودش ایجاد می کند.
۱۴- فردی که به هنگام دست دادن به دست ها نگاه می کند:
این شخص می خواهد تنها باشد وازجمعیت خوشش نمی آید. اودوست ندارد به کسی  نزدیک شود.معمولا احساسات خود را پنهان می کند وهمیشه احساس کمبود وعذاب  وجدان دارد.
۱۵- فردی که ازطرف بالا دست خود را به طرف شما می آورد :
اواحساس رهبری دارد ولیاقت آن را نیز دارد؛ به همین دلیل اطرافیان ومحیط  دراوخیلی تاثیر می گذارند وتحریکش می کنند که همیشه برای کارهایش ایده  جدید پیدا کند.
۱۶- فردی که هنگام دست دادن ،دست خود را ازطرف شما به سوی شما می آورد :

اوکسی است که علاقه به گفتن وبازگو کردن نظرات خود ندارد .اگربه  اومسوولیت داده شود ، به نحوی انجام می دهد که ازاوتقاضا شده وبه صورت خود کارنمی تواند کاری را ازخود انجام دهد .
۱۷- فردی که به هنگام دست دادن به چشم های شما نگاه می کند :
او دوست دارد به دیگران نزدیک شود؛ ولی وابسته نشود. از او زیاد انتظار دارند، اومی تواند یک رهبر باشد وزندگی خوبی درست کند.

شما چطور ! شما چگونه دست می دهید ؟ آیا تا به حال به این موضوعات دقت کرده بودید ؟ پس ازاین بادقت بیشتر به همه چیز نگاه کنید وسعی کنید شما این بار کشف کننده رازی ازشخصیت پیچیده انسان باشید.

پایان

درباره ی حمیدرضا هاشمی علیا

یک دیدگاه

  1. salam,kheyli az mataleb lezat bordam,say mikonam bazam inja biam,tasavire kheyli khubi ham estefade shode…ama kash font neveshtehatuno bozorgtar va bold konid…ba tashakor

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !