شما اینجا هستید: خانه / خانه و خانواده / افرادی که قوای ذهنی نیرومندی دارند این سیزده کار را انجام نمی دهند
افرادی که قوای ذهنی نیرومندی دارند این سیزده کار را انجام نمی دهند

افرادی که قوای ذهنی نیرومندی دارند این سیزده کار را انجام نمی دهند

آنهایی که ذهن قدرتمندی دارند عادات سالمی نیز دارند. آنها احساسات، افکار و رفتار خود را طوری مدیریت میکنند که برای یک زندگی موفق آماده شان کند. سیزده نکته زیر را که افراد نیرومند در زندگی انجام نمی دهند به یاد بسپارید تا شما نیز بتوانید قوای ذهنی بالایی به دست آورید.

 1. آنها وقت را با تاسف خوردن برای خودشان تلف نمی کنند

افرادی که ذهن نیرومند دارند کناری نمی نشینند و تاسف شرایط خود یا رفتار دیگران را نمی خورند. در عوض آنها مسئولیت نقش خود در زندگی را می پذیرند و درک می کنند که زندگی همیشه ساده یا عادلانه نیست.

 1. قدرتشان را از دست نمی دهند

آنها به کسی اجازه نمی دهند که کنترلشان کند یا قدرتی بر آنها اعمال کند. این افراد هرگز نمی گویند: “رییسم اعصابم را خرد کرده”  چون معتقد هستند که اعصاب آنها تحت کنترل خودشان است، و در نحوه ی پاسخگوییشان دارای اختیار هستند.

 1. از تغییر خجالت نمیکشند

آنهایی که ذهن نیرومند دارند از تغییر دوری نمیکنند. در عوض به تغییرات مثبت خوشامد می گویند و در برابر آن انعطاف پذیر هستند.  آنها درک می کنند که تغییر اجتناب ناپذیر است و به توانایی های خود در انطباق با شرایط ایمان دارند.

 1. انرژی خود را برای چیزهایی که از کنترلشان خارج است هدر نمیدهند

شما هرگز یک انسان با ذهن نیرومند را در حال شکایت از ترافیک، یا گم شدن چمدان مسافرتی اش نمی بینید. در عوض، آنها بر روی چیزهایی که می توانند در زندگی تحت کنترل خود دربیاوردند تمرکز می کنند. آنها درک می کنند که گاهی اوقات تنها چیزی که می توانند کنترل کنند طرز تفکرشان است.

 1. نگران شاد کردن همه نیستند

آنهایی که ذهن قوی دارند متوجه هستند که همیشه نیازی به راضی کردن همه ی اطرافیان نیست. از اینکه “نه” بگویند یا صدایشان را بلند کنند، ابایی ندارند. آنها تمام تلاششان را برای مهربان بودن و عادل بودن به کار میبندند، اما می توانند با ناراحتی مردم هنگامی که موفق به شاد کردنشان نشده اند کنار بیایند.

 1. از ریسکهای حساب شده نمی ترسند

آنها ریسکهای احمقانه یا بی حساب نمی کنند، اما از ریسکهای حساب شده نیز ترسی ندارند. افراد قوی پیش از اینکه تصمیم مهمی بگیرند زمانی را صرف ارزیابی ریسک و فواید آن می کنند، و قبل از اینکه دست به عمل بزنند به طور کامل از احتمال شکست تصمیم خود اطلاع دارند.

 1. در زمان گذشته زندگی نمیکنند

آنهایی که ذهن قوی دارند، وقت خود را صرف زندگی در زمان گذشته و آرزوی اینکه ای کاش چیزها متفاوت بود نمی کنند. آنها از اهمیت گذشته ی خود آگاهند و می توانند بگویند که چه چیزی از آن یادگرفته اند. در عین حال، پیوسته به دنبال زنده کرده تجربیات بد و رویا پردازی درباره روزهای خوش گذشته نیستند.  در عوض در حال زندگی می کنند و برای آینده برنامه ریزی میکنند.

 1. اشتباهاتشان را مرتبا تکرار نمی online slots کنند

آنهایی که ذهن قوی دارند مسئولیت رفتار خود را به عهده می گیرند و از اشتباهات گذشته درس میگیرند. در نتیجه، اشتباهات گذشته خود را مرتبا تکرار نمی کنند. در عوض به سمت آینده حرکت می کنند و در آینده تصمیمات بهتری میگیرند.

 

 1. از موفقیت دیگران بیزار نیستند

آنهایی که ذهن قوی دارند می توانند موفقیت افراد دیگر را ستایش کنند و برایش جشن بگیرند. هنگامی که دیگران از آنها پیشی میگیرند، احساس حسادت یا فریب خوردگی نمی کنند. در عوض متوجه هستند که موفقیت با تلاش زیاد به دست می آید و حاضرند برای اینکه شانس خود را برای موفق شدن امتحان کنند، به سختی تلاش کنند.

 1. پس از اولین شکست دست از تلاش نمی کشند.

آنهایی که ذهن قوی دارند، شکست را دلیلی بر انصراف از تلاش نمی بینند. در عوض، شکست را به عنوان فرصتی برای رشد و پیشرفت می بینند. آنها حاضرند تا زمانی که مشکل حل شود تلاش کنند.

 1. از اوقات تنهایی نمی ترسند

افرادی که ذهن نیرومند دارند میتوانند تنها بودن را تحمل کنند، و از سکوت نمی ترسند.  از اینکه با افکارشان تنها باشند نمیترسند، و از زمان استراحتشان برای افکار مفید استفاده میکنند. آنها از مصاحبت با خودشان لذت میبرند و همیشه برای هم صحبتی و سرگرم شدن وابسته به دیگران نیستند، در عوض می توانند به تنهایی شاد باشند.

 1. احساس نمی کنند که دنیا به آنها چیزی بدهکار است.

افرادی که ذهن قوی دارند احساس نمی کنند که در زندگی مستحق دریافت چیزی هستند. آنها با این ذهنیت که دیگران باید مراقبشان باشند، یا زندگی باید به آنها چیزی بپردازد به دنیا نیامده اند. در عوض بر اساس توانایی های خود به دنبال فرصت ها هستند.

 1. توقع نتایج فوری ندارند

خواه در حال کار کردن بر روی سلامتی خود باشند، یا اینکه به دنبال توفیق در تجارت، افرادی که ذهن نیرومندی دارند در انتظار نتایج فوری نیستند.  در عوض نهایت مهارتهای خود را به کار می بندند و زمان کافی را صرف می کنند، و درک می کنند که تغییر واقعی فرایندی زمانبر است.

کپی برداری از این مقاله به همراه ذکر نام این سایت و نام مترجم نشانه فرهنگ و احترام شما به قانون کپی رایت میباشد.

 

یک دیدگاه

 1. این سایت چقدر عوض شده
  موفق باشید
  و شاد
  و…
  هرچه خوب

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد . فیلدهای موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

*

code

بپر بالا !